Program Výstavby

PN Consulting s.r.o. využila úvěr z Programu Výstavby ve výši 9,5 miliónu korun. Finanční prostředky použila na generální rekonstrukci původně nájemního bytového domu ze 30. let minulého století, později knihovny, v Bruntále. V domě je 15 malometrážních nájemních bytů, z nichž jsou tři upravitelné pro potřeby pohybově handicapovaných lidí. Ke každému bytu přísluší sklepní prostor, k dispozici je také sušárna, kolárna a kočárkárna. Úvěr má splatnost 20 let s fixovaný úrokem ve výši 2 % p.a. po celou dobu trvání.

Obec Chlebičov využila úvěr z Programu Výstavby ve výši 2,4 miliónu korun. Finanční prostředky použila na výstavbu nájemního bytového domu se čtyřmi nájemními byty na pozemcích ve svém katastrálním území. Úvěr má splatnost 30 let s pětiletým fixovaný úrokem ve výši 2 % p.a.

SENIOR PARK MEDLOV s.r.o využila úvěr z Programu Výstavby ve výši 36,4 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na výstavbu bytového komplexu s 31 nájemními byty, z nichž je sedm upravitelných pro potřeby pohybově handicapovaných lidí. Úvěr má splatnost 30 let s pětiletým fixovaný úrokem ve výši 2 % p.a.

Stavos Stavba a.s. využila úvěr z Programu Výstavby ve výši 9,85 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na stavební úpravy a změnu užívání objektu v Mitušově ulici v Ostravě-Hrabůvce. Stavebními úpravami vzniklo 13 nájemních bytů, z nichž jsou tři upravitelné pro potřeby pohybově handicapovaných lidí. Úvěr má splatnost 20 let s fixovaným úrokem ve výši 3,5 % p.a. po celou dobu splácení úvěru.

Autobazar VYSOČINA s.r.o. využila úvěr z Programu Výstavby ve výši 6,65 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na stavební úpravy a změnu užívání objektu v Okružní ulici ve Žďáře nad Sázavou. Stavebními úpravami vznikl bytový dům s 9 nájemními byty, z nichž jsou dva upravitelné pro potřeby pohybově handicapovaných lidí. Úvěr má splatnost 20 let s fixovaným úrokem ve výši 3,5 % p.a. na pět let.

Mia Casa s.r.o. využila úvěr z Programu Výstavby ve výši 23,54 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na výstavbu šesti bytových domů s 29 nájemními byty, z nichž je šest upravitelných pro potřeby pohybově handicapovaných lidí. Domy se nacházejí v Malé Vésce nedaleko Bruntálu. Úvěr má splatnost 30 let s fixovaným úrokem ve výši 3,4 % p.a. po celou dobu splácení úvěru.

Spa Living s.r.o. využila úvěr z Programu Výstavby ve výši 24,56 miliónu korun. Finanční prostředky použila na výstavbu nájemního bytového domu ve Slatinicích na Hané. V domě je 33 nájemních bytů, z nichž je sedm upravitelných pro potřeby pohybově handicapovaných lidí. Úvěr má splatnost 22 let s fixovaný úrokem ve výši 2,68  % p.a. po celou dobu trvání.