Středočeský kraj

Společenství Pplk. Sochora 1053 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 2,7 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na odstranění poruch základů domu, na opravu styku dílců a obvodového pláště, na zateplení obvodového pláště, vybraných vnitřních konstrukcí a střechy, na výměnu oken, opravu hromosvodů a protipožárních zařízení, rozvodů a stoupaček. Opravou prošly také společné a vstupní prostory . Úvěr má splatnost 20 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 1,75 % p.a.

BYTOVÉ DRUŽSTVO B. Smetany 1489 v Čelákovicích využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 2,5 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na odstranění statických poruch nosné konstrukce a na opravu a zateplení obvodového pláště, na opravu lodžií včetně zábradlí, opravu hromosvodů a opravu nebo výměnu elektrických zařízení, rozvodů a stoupaček. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 0,75 % p.a.

Společenství vlastníků domu Pippichova 522, Zlonice využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 2,45 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na zateplení obvodového pláště, opravu a zateplení střech včetně nástaveb, výměnu oken, opravu hromosvodů, hlavních rozvodů elektřiny, plynu a stoupaček a na modernizaci a vyregulování otopné soustavy. Úvěr má splatnost 20 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 1,75 % p.a.

Jeníkovská s.r.o. využila úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 1,93 miliónu korun na opravu domu v Čáslavi. Finanční prostředky byly použity na reprofilaci styku dílců, opravu a zateplení obvodového pláště, výměnu oken, opravu balkonu včetně zábradlí, na opravu nebo výměnu elektrických zařízení a rozvodů. Zrekonstruovaly se také komunikační, vstupní a schodišťové prostory. Úvěr má splatnost 20 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 1,75 % p.a.

SVJ Vrážská 1005 a 1006 v Černošicích 10 využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 2 milióny korun. Peníze byly použity na výměnu oken a na zateplení obvodového pláště a střechy. Úvěr má splatnost 14 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 1,75 % p.a.

Společenství vlastníků Branislavova 1417 v Berouně využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 7,1 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na odstranění statických poruch konstrukce, opravu obvodového pláště a styku dílců pláště a na jeho zateplení, na zateplení střechy včetně nástaveb, výměnu oken, opravu lodžií včetně zábradlí, opravu hromosvodů a protipožárních konstrukcí a na modernizace vzduchotechniky. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Společenství vlastníků jednotek v domech čp. 1137/III a čp. 1138/III v Poděbradech využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 4,7 a 4,3 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na sanaci základů a opravu hydroizolace spodní stavby, na opravu lodžií včetně zábradlí, na zateplení obvodového pláště, střechy a vybraných vnitřních konstrukcí, výměnu oken a na opravu hromosvodů, elektrických rozvodů a zařízení. Obnovily se také společné a vstupní prostory. Úvěry mají splatnost 15 a 10 let a po celou dobu mají od SFRB fixovaný úrok.

Společenství vlastníků jednotek v Králově Dvoře využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 5 miliónů korun. Finanční prostředky byly použity na sanaci základů a opravu hydroizolace spodní stavby, zateplení obvodového pláště, výměnu oken, opravu a zateplení střechy a opravu hromosvodů a protipožárních zařízení a konstrukcí. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

SVJ V Lázních 313–314 v Jesenici u Prahy využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 2,3 milionu korun na modernizaci domu s 20 byty. Finanční prostředky byly použity na sanaci základů a opravu hydroizolace spodní stavby, na opravu a zateplení obvodového pláště, výměnu oken, opravu a zateplení střechy, opravu lodžií včetně zábradlí, výměnu stoupaček a rozvodu plynu, opravu hromosvodů a protipožárních zařízení a konstrukcí a na úpravu vstupního prostoru. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

SVJ v Kutné Hoře získalo nízkoúročený úvěr od SFRB ve výši 7,6 mil. Kč, který byl použit na sanaci základů a opravu hydroizolace spodní stavby, zateplení obvodového pláště budovy se současnou sanací, opravu a zateplení střechy a opravu lodžií včetně zábradlí. Úvěr má splatnost 10 let a fixovaný úrok po celou dobu splatnosti. V domě je 77 bytových jednotek a splátka na jeden byt vychází na necelých 900 Kč měsíčně.

SVJ v Dobříši využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 1,9 mil. Kč. Finanční prostředky byly použity na sanaci statických poruch, opravu balkonů včetně zábradlí, výměnu oken (schodišťové prostory), výměnu výtahu. Úvěr je fixovaný po dobu 10 let. Měsíční splátka na jeden byt je necelých 1000 Kč. V domě je 18 bytových jednotek.

Bytové družstvo občanů v Příbrami získalo nízkoúročený úvěr od SFRB ve výši 1,2 mil. Kč, který byl použit na opravu a zateplení obvodového pláště budovy, opravu a zateplení střechy, výměnu oken, opravu balkonů, obnovu vstupních prostor a opravu hromosvodů. Úvěr má splatnost 14 let s fixovaným úrokem po celou dobu splatnosti. V domě je 10 bytových jednotek a splátka na jeden byt vychází přibližně na 900 Kč měsíčně.

Stavební bytové družstvo v Mníšku pod Brdy využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 2,8 mil. Kč. Finanční prostředky byly použity na opravu a zateplení obvodového pláště včetně sanace, opravu hydroizolace, opravu lodžií, opravu a zateplení střechy, opravu vzduchotechniky, opravu hromosvodů a el. rozvodů. Úvěr je fixovaný po dobu 10 let. Měsíční splátka na jeden byt je cca 1100 Kč. V domě je 24 bytových jednotek.

Společenství vlastníků jednotek Jana Drdy v Příbrami získalo nízkoúročený úvěr od SFRB ve výši 4,1 mil. Kč, který byl použit na sanaci základů a opravu hydroizolace, opravu, sanaci a následné zateplení obvodového pláště budovy, opravu a zateplení střechy, výměnu oken, opravu výtahu, modernizaci vzduchotechniky, opravu hromosvodů úpravu vstupních schodů a zábradlí. Úvěr má splatnost 24 let a fixovaný úrok po celou dobu splatnosti. V domě je 22 bytových jednotek a splátka na jeden byt vychází přibližně na 900 Kč měsíčně.

Bytové družstvo v Mělníku využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 2,0 mil. Kč. Finanční prostředky byly použity na opravu lodžií včetně zábradlí. Úvěr je fixovaný po dobu 10 let. Měsíční splátka na jeden byt je necelých 250 Kč. V domě je 72 bytových jednotek.

SVJ Kralupská v Brandýse nad Labem získalo od SFRB nízkoúročený úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 6,4 mil. Kč. Prostředky byly investovány do opravy a zateplení obvodového pláště, sanace základů a hydroizolace, opravy lodžií a balkonů vč. zábradlí, výměny oken, opravy a zateplení střechy, opravy hromosvodů a opravy vnitřních stěn a stropů. Úvěr má splatnost 14 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. V domě je 48 bytových jednotek a výše splátky na jeden byt vychází na necelých 1000 Kč měsíčně.

Společenství vlastníků Fričova v Mělníku získalo nízkoúročený úvěr od SFRB ve výši 1,5 mil. Kč, který byl použit na sanaci základů a opravu hydroizolace, zateplení obvodového pláště budovy, opravu a zateplení střechy, opraveny lodžie a balkonů včetně zábradlí, opravu výtahu a hromosvodů. Úvěr má splatnost 20 let a fixovaný je po celou dobu splácení. V domě je 6 bytových jednotek a splátka na jeden byt vychází na necelých 1300 Kč za měsíc.

SVJ Československé armády využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 5,3 mil. Kč. Finanční prostředky byly použity na hydroizolaci základů, opravu a zateplení obvodového pláště, opravu lodžií včetně zábradlí, náhradu vnějších otvorových výplní a opravu střechy. Úvěr je fixovaný po dobu 10 let. Měsíční splátka na jeden byt je necelých 1000 Kč. V domě je 51 bytových jednotek.