Liberecký kraj

Stavební bytové družstvo Pozemní stavby Liberec využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 3,95 miliónu korun na opravu a modernizaci domu v České Lípě. Finanční prostředky byly použity na opravu styku dílců a obvodového pláště, na zateplení obvodového pláště a střechy, opravu hromosvodů a opravu nebo výměnu elektrických zařízení, rozvodů a stoupaček a také na obnovu společných a vstupních prostor a předložených vstupních schodů, zídek a zábradlí. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 0,75 % p.a.

Stavební bytové družstvo Pozemní stavby Liberec využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 4,6 miliónu korun na opravu a modernizaci domu v České Lípě. Finanční prostředky byly použity na opravu styku dílců a obvodového pláště, na zateplení obvodového pláště a střechy, zřízení nových lodžií, opravu hromosvodů a opravu nebo výměnu elektrických zařízení, rozvodů a stoupaček a také na obnovu společných a vstupních prostor a předložených vstupních schodů, zídek a zábradlí. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 0,75 % p.a.

Stavební bytové družstvo Pozemní stavby Liberec využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 3,3 miliónu korun na opravu a modernizaci domu v České Lípě. Finanční prostředky byly použity na opravu styku dílců a obvodového pláště, na zateplení obvodového pláště a střechy, opravu hromosvodů a opravu nebo výměnu elektrických zařízení, rozvodů a stoupaček a také na obnovu společných a vstupních prostor a předložených vstupních schodů, zídek a zábradlí. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 0,75 % p.a.

Stavební bytové družstvo LIAZ z Jablonce nad Nisou využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 7,9 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na odstranění poruch základů domu a opravy hydroizolace spodní stavby, na odstranění statických poruch nosné konstrukce, opravu a zateplení obvodového pláště a střech včetně nástaveb, výměnu oken, opravu lodžií včetně zábradlí a jejich zasklení, opravu a zateplení vybraných vnitřních konstrukcí, opravu hromosvodů a opravu nebo výměnu elektrických zařízení, rozvodů a stoupaček. Součástí modernizace byla také oprava společných a vstupní prostor. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 0,75 % p.a.

Společenství vlastníků domu Ivana Olbrachta 19, 21, Jablonec nad Nisou, využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 7,7 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na odstranění poruch základů domů a opravy hydroizolace spodní stavby, na odstranění statických poruch nosné konstrukce, opravu a zateplení obvodového pláště a střech včetně nástaveb, výměnu oken, opravu lodžií včetně zábradlí a jejich zasklení, opravu a zateplení vybraných vnitřních konstrukcí, opravu hromosvodů a opravu nebo výměnu elektrických zařízení, rozvodů a stoupaček. Součástí modernizace byla také oprava společných a vstupní prostor. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 0,75 % p.a.

Společenství vlastníků jednotek domu čp. 3985 a 3986, Jablonec nad Nisou, využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 7,9 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na odstranění poruch základů domů a opravy hydroizolace spodní stavby, na opravu a zateplení obvodového pláště a střech včetně nástaveb, výměnu oken, opravu lodžií včetně zábradlí a jejich zasklení, opravu a zateplení vybraných vnitřních konstrukcí, opravu hromosvodů a opravu nebo výměnu elektrických zařízení, rozvodů a stoupaček. Součástí modernizace byla také oprava společných a vstupní prostor. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 0,75 % p.a.

Společenství vlastníků jednotek v Sadové ulici v Jablonci nad Nisou využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 9,10 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na odstranění poruch základů a opravu hydroizolace spodní stavby, na opravu a zateplení obvodového pláště a střech včetně nástaveb, na výměnu oken, opravu lodžií včetně zábradlí, opravu hromosvodů a opravu nebo výměnu elektrických zařízení, rozvodů a stoupaček. Zmodernizovaly se také chodby i společné a vstupní prostory. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 0,75 % p.a.

Společenství vlastníků domu čp. 457 v Liberci využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 2,91 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na opravu obvodového pláště a styku dílců pláště a na jeho zateplení, na opravu a zateplení střech a vybraných vnitřních konstrukcí, na opravu lodžií včetně zábradlí, výměnu oken, opravu hromosvodů a elektrických rozvodů a zařízení, zdravotně technických instalací a rozvodů plynu. Úvěr má splatnost 14 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 1,75 % p.a.

Společenství vlastníků domu Na Roli 66/3462, Jablonec nad Nisou, využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 4,75 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na odstranění poruch základů domů a opravy hydroizolace spodní stavby, opravu obvodového pláště a styku dílců pláště a na jeho zateplení, opravu a zateplení střech včetně nástaveb, zateplení vybraných vnitřních konstrukcí, výměnu oken, na opravu lodžií včetně zábradlí, hromosvodů a elektrických rozvodů a zařízení, zdravotně technických instalací a rozvodů plynu. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok.

Podzimní LB, s.r.o., využila úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 7,5 miliónu korun na opravu domu v ulici Borový vrch v Liberci. Finanční prostředky byly použity na sanaci základů a opravy hydroizolace spodní stavby, opravu obvodového pláště a styku dílců pláště a na jeho zateplení, opravu a zateplení střech, na opravu hromosvodů, protipožárních zařízení a konstrukcí, zdravotně technických instalací a rozvodů plynu a také na vyregulování otopné soustavy. Zrekonstruovaly se vstupní a schodišťové prostory v domě. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok.

Společenství vlastníků jednotek domu čp. 2289,2290,2291 v České Lípě získalo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 6 miliónů korun. Finanční prostředky na rekonstrukci byly použity na opravu a zateplení obvodového pláště a reprofilaci styku dílců, na opravu a zateplení střechy a výměnu oken. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Společenství vlastníků Nádražní v Turnově využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 4,7 mil. Kč. Finanční prostředky byly použity na opravu a zateplení obvodového pláště se současnou sanací, opravu a zateplení střech včetně nástaveb, výměnu oken, opravu lodžií včetně zábradlí, výměnu el. rozvodů, opravu hromosvodů a úpravu vstupního schodišťového prostoru. Úvěr má splatnost 16 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. Měsíční splátka na jeden byt je cca 1500 Kč. V domě je 18 bytových jednotek.

SBD LIAZ v Jablonci nad Nisou získalo úvěr od Státního fondu rozvoje bydlení ve výši 6,3 mil. Kč z programu Panel 2013+. Za tuto částku byla provedena sanace základů a oprava hydroizolace, oprava a zateplení obvodového pláště, výměna oken, oprava a zateplení střechy, výměna el. zařízení a rozvodů, oprava lodžií včetně zábradlí a zateplení vybraných vnitřních konstrukcí. V bytovém domě je 33 bytových jednotek, splátka na jeden byt činí necelých 1800 Kč za měsíc. Úvěr je fixovaný na 10 let.

Společenství Děčínská v Žandově u České Lípy získalo od SFRB nízkoúročený úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 3,4 mil. Kč. Prostředky byly investovány do sanace základů, opravy a zateplení obvodového pláště, náhrady vnějších obvodových výplní a opravy hromosvodů. Úvěr má splatnost 30 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. V domě je 34 bytových jednotek a výše splátky na jeden byt vychází na necelých 450 Kč za měsíc.