Královéhradecký kraj

Společenství pro domy kpt. Jaroše 324–327 Trutnov využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 6,8 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na opravu a zateplení obvodového pláště a střech včetně nástaveb, na výměnu oken, opravu lodžií včetně zábradlí a jejich zasklení, opravu hromosvodů a opravu nebo výměnu elektrických zařízení, rozvodů a stoupaček. Úvěr má splatnost 20 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 1,75 % p.a.

Společenství domu č.p. 97 a 98 v Česticích využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 3,55 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na opravu obvodového pláště a reprofilaci styku dílců pláště, na jeho zateplení, na opravu a zateplení střech, výměnu oken a opravu lodžií včetně zábradlí a jejich zasklení, na vyregulování otopné soustavy a opravu hromosvodů a protipožárních konstrukcí. Zrekonstruovaly se také vchody a vstupní prostory. Úvěr má splatnost 20 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 1,88 % p.a.

Společenství vlastníků, Přátelství 124 ve Valdicích využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 5,15 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na opravu a zateplení obvodového pláště a střechy, opravu balkónů včetně zábradlí, na opravu hromosvodů a protipožárních konstrukcí, elektrických rozvodů, rozvodů plynu a stoupaček. V domě jsou také nově opravené vstupní a společné prostory. Úvěr má splatnost 20 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1073, 1074 na adrese Jiráskova, Rychnov nad Kněžnou, využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 3 milióny korun. Finanční prostředky byly použity na zateplení obvodového pláště a střechy, výměnu oken, opravu balkonů včetně zábradlí a na opravu hromosvodů a protipožárních konstrukcí, obnovu vstupních schodů, zábradlí a zídek. Úvěr má splatnost 20 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Bytové družstvo Hradecká v Hradci Králové-Třebši využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 6,5 miliónu korun. Za finanční prostředky se provedla sanance základů a oprava hydroizolace spodní stavby, odstranily se statické poruchy nosné konstrukce, zateplil se obvodový plášť a střecha, opravily se lodžie včetně zábradlí, vyměnila okna, provedla se oprava elektrických zařízení, rozvodů a hromosvodů, zateplily se vybrané vnitřní konstrukce. Dále se opravily podlahy a stěny ve vstupních prostorách a chodbách. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Bytové družstvo Tyršova ul. v Kostelci nad Orlicí využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 8,5 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na sananci základů a opravu hydroizolace spodní stavby, na opravu a zateplení obvodového pláště a střechy, opravu balkónů včetně zábradlí, výměnu oken, opravu nebo výměnu hromosvodů a protipožárních konstrukcí a na opravu vstupních prostor. Úvěr má splatnost 20 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Společenství vlastníků Achátová 1701-2 v Nové Pace využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 5,5 miliónu korun. Za půjčené peníze se provedla sanace základů a oprava hydroizolace spodní stavby, oprava a zateplení obvodového pláště domu, vyměnila se okna, opravily lodžie včetně zábradlí, opravil se vstupní prostor, hromosvody a protipožární zařízení a konstrukce, vyregulovala se otopná soustava. Úvěr od SFRB má po celou dobu splatnosti, která je 10 let, fixovaný úrok. 

Společenství vlastníků jednotek Hořice, Pod Lipou 1666 využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 6,4 miliónu korun. Za půjčené finanční prostředky se provedla sanace základů a opravy hydroizolace spodní stavby, oprava a zateplení obvodového pláště, výměna oken, oprava balkonů včetně zábradlí a jejich zasklení, oprava a zateplení střechy, oprava hromosvodů a protipožárních zařízení a konstrukcí, oprava elektrorozvodů a modernizace vzduchotechniky. Úvěr má splatnost 20 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Společenství vlastníků jednotek KD 335, 336 ve Dvoře Králové využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 4 milióny korun. Finanční prostředky byly použity na sanaci základů a opravu hydroizolace spodní stavby, opravu a zateplení obvodového pláště, opravu lodžií včetně zábradlí, opravu a zateplení střechy, opravu nebo výměnu elektrických zařízení a rozvodů, opravu hromosvodů, protipožárních zařízení a konstrukcí. Úvěr má splatnost 20 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

SVJ domu 560-562 v Hradci Králové ve Vysocké ulici si půjčilo peníze z programu Panel 2013+ ve výši 4,19 miliónů korun. Finanční prostředky byly použity na opravu a zateplení obvodového pláště, opravu lodžií včetně zábradlí, opravu hromosvodů, protipožárních zařízení a konstrukcí, vyregulování otopné soustavy a opravu vzduchotechniky, opravu společných prostor, úpravu vstupního a schodišťového prostoru. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Společenství vlastníků jednotek v Zimově ulici v Chlumci nad Cidlinou si půjčilo peníze z programu Panel 2013+ ve výši 2,89 miliónů korun na 20 let. Finanční prostředky byly použity na sanaci základů a opravu hydroizolační vrstvy, opravu a zateplení obvodového pláště a střechy, výměnu oken, výměnu původních balkonů za nové, opravu hromosvodů a hlavních rozvodů elektřiny a plynu. Úvěr od SFRB má po celou dobu splácení fixovaný úrok. 

Společenství Čajkovského 967 v Hradci Králové využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 4,8 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na opravu a zateplení obvodového pláště, opravu a zateplení střechy, výměnu oken, opravu nebo výměnu elektrických zařízení a rozvodů, opravu hromosvodů, protipožárních zařízení a konstrukcí a úpravu vstupního a schodišťového prostoru. Úvěr má splatnost 26 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Společenství vlastníků ve Valdicích využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 5,3 mil. Kč. Finanční prostředky byly použity na opravu a zateplení obvodového pláště se současnou sanací, opravu a zateplení střech včetně nástaveb, opravu balkonů včetně zábradlí, opravu hromosvodů a protipožárních zařízení. Úvěr má splatnost 16 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. Měsíční splátka na jeden byt je cca 1400 Kč. V domě je 24 bytových jednotek.

Městys Velké Poříčí získal od SFRB nízkoúročený úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 2,4 mil. Kč. Prostředky byly investovány do střechy, která prošla rozsáhlou opravou. Vyměněná byla střešní krytina včetně typových doplňků, střešní okna a byl upraven a osazen hromosvod. Dále byly zatepleny lodžie a římsy. Úvěr má splatnost 15 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. V domě je 20 bytových jednotek a výše splátky na jeden byt vychází na cca 1100 Kč za měsíc.