Hlavní město Praha

Společenství Jelínkova 1652 Praha v Kobylisích využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 2,75 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na opravu obvodového pláště a styku dílců, na zateplení obvodového pláště a střechy, na výměnu oken, opravu hromosvodů a protipožárních zařízení, elektroinstalace a stoupaček. Zrekonstruované jsou také společné a vstupní prostory, chodby a schodiště. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 0,75 % p.a.

Společenství vlastníků Na Chodovci 2488, 2489, 2490, 2491, Praha 4 Záběhlice využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 6,1 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na opravu obvodového pláště a styku dílců, na zateplení obvodového pláště, vybraných vnitřních konstrukcí a střechy, na výměnu oken, opravu balkonů včetně zábradlí, opravu hromosvodů a protipožárních zařízení. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 0,75 % p.a.

Společenství vlastníků jednotek domu Borského 688/9, Praha 5, využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 2,5 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na zateplení obvodového pláště a střech, na výměnu oken, opravu lodžií včetně zábradlí, opravu hromosvodů a protipožárních konstrukcí a také na obnovu vstupních prostor. Úvěr má splatnost 15 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 1,75 % p.a.

Bytové družstvo Na Vrcholu 7 a 9 v Praze 3 využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 2,2 milióny korun. Finanční prostředky byly použity na odstranění poruch základů domu a opravy hydroizolace spodní stavby, na opravu a zateplení obvodového pláště a střechy, opravu balkonů, hromosvodů a opravu nebo výměnu elektrických zařízení, rozvodů a stoupaček. Úvěr má splatnost 8 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 0,75 % p.a.

Společenství pro dům čp. 588, ulice Malkovského, Praha 18 – Letňany využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 4 milióny korun. Finanční prostředky byly použity na odstranění poruch základů domů a opravy hydroizolace spodní stavby, na opravu a zateplení obvodového pláště, výměnu oken, opravu lodžií včetně zábradlí, opravu hromosvodů a opravu nebo výměnu elektrických zařízení, rozvodů a stoupaček. Součástí modernizace byla oprava společných a vstupní prostor a v domě je také nový výtah. Úvěr má splatnost 20 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 1,75 % p.a.

Společenství vlastníků jednotek Košík 579 využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 10,57 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na odstranění poruch základů a opravu hydroizolace spodní stavby, na odstranění poruch statické konstrukce, opravu a zateplení obvodového pláště a střech včetně nástaveb, na výměnu oken, opravu lodžií včetně zábradlí a jejich zasklení, opravu hromosvodů a opravu nebo výměnu elektrických zařízení, rozvodů a stoupaček. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok ve výši 0,75 % p.a.

Společenství Škábova 3057 a 3058 z Prahy 10 využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 6,89 milionu korun. Finanční prostředky byly použity na odstranění poruch základů domů a opravy hydroizolace spodní stavby, opravu obvodového pláště a styku dílců pláště a na jeho zateplení, na opravu lodžií včetně zábradlí, hromosvodů a elektrických rozvodů a zařízení, zdravotně technických instalací a rozvodů plynu. Také se zrekonstruovaly vstupní prostory, schodiště a společné prostory v interiéru domu. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok.

Společenství vlastníků jednotek v budově v Bělocerkevské ulici v Praze 10 využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 6,1 miliónu korun. Za finanční prostředky se provedla oprava a zateplení obvodového pláště a střechy včetně nástavby, oprava balkónů včetně zábradlí, výměna oken, oprava elektrických zařízení a rozvodů a oprava hromosvodů, stoupaček a rozvodů plynu. Úvěr má splatnost 7 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok.

Společenství vlastníků jednotek Emilie Hyblerové č.p. 521,522,523 v Praze 4 využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 9,3 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na sananci základů a opravu hydroizolace spodní stavby, na zateplení obvodového pláště a střechy, výměnu oken, opravu lodžií včetně zábradlí a jejich zasklení, na opravu elektrických zařízení a rozvodů, opravu hromosvodů a protipožárních zařízení a konstrukcí a na opravu vstupních prostor. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Společenství vlastníků Na Hájku 503 v Praze-Libni využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 2,47 miliónu korun. Za půjčené finanční prostředky se provedla oprava a zateplení obvodového pláště, střechy a vybraných vnitřních konstrukcí, oprava lodžií včetně zábradlí, vyměnila se okna, opravily se hromosvody, hlavní rozvody elektřiny a plynu i stoupačky a vyměnily se také měřiče spotřeby. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Společenství pro dům Ke Kladivům 968 v Praze 6 využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 3,5 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na opravu a zateplení obvodového pláště a střechy, výměnu oken, opravu lodžií včetně zábradlí a jejich zasklení, na opravu vstupních prostor, opravu hromosvodů a protipožárních zařízení a konstrukcí a na vyregulování otopné soustavy. Úvěr má splatnost 15 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok.

Společenství vlastníků pro dům Pod Bání v Praze 8 využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 8 miliónu korun. Finanční prostředky byly použity na odstranění poruch základů domu a opravy hydroizolace spodní stavby, odstranění statických poruch nosné konstrukce, na opravu a zateplení obvodového pláště a opravu balkónů, na výměnu elektrických zařízení a rozvodů, opravu hromosvodů a společných vnitřních a vstupních prostor domu. Dům je také vybaven novým výtahem. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Společenství pro dům Sídlištní 967 v Praze-Suchdole využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 3,5 miliónu. Za půjčené peníze se opravil a zateplil obvodový plášť domu a střecha, opravil se vstup do domu, vyměnila se okna, opravily se lodžie včetně zábradlí, provedla se oprava hromosvodů a protipožárních zařízení a konstrukcí, zateplily se také vnitřní konstrukce a opravily elektrická zařízení a rozvody. Úvěr má splatnost 15 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok.

Společenství vlastníků jednotek Zdiměřická 1440 až 1442, Praha 4, využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 5,2 miliónu korun. Za půjčené finanční prostředky se provedla sanace statických poruch konstrukce, zateplení obvodového pláště, výměna oken, oprava lodžií včetně zábradlí a jejich zasklení, oprava a zateplení střechy, oprava hromosvodů a protipožárních zařízení a konstrukcí a oprava vstupního a schodišťového prostoru. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Společenství vlastníků pro dům čp. 470 v Tupolevově ulici si půjčilo peníze z programu Panel 2013+ ve výši 5,58 milionů korun. Finanční prostředky byly použity na sanaci základů a opravu hydroizolační vrstvy, opravu a zateplení obvodového pláště, výměnu oken, opravu lodžií včetně zábradlí a jejich zasklení, opravu hromosvodů, protipožárních zařízení a konstrukcí, opravu komunikačních prostor, úpravu vstupního a schodišťového prostoru a nový výtah. Úvěr má splatnost 20 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Společenství vlastníků jednotek Velká Ohrada v Praze 5 získalo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 16,4 milionu korun. Finanční prostředky na rekonstrukci byly použity na sanaci základů a opravu hydroizolační vrstvy, opravu a zateplení obvodového pláště a reprofilaci styku dílců, na opravu a zateplení střechy, zateplení vybraných vnitřních konstrukcí, opravu lodžií včetně výměny zábradlí a jejich zasklení, modernizaci vzduchotechniky, opravu hromosvodů a protipožárních zařízení a konstrukcí a na obnovu vstupních schodů a zábradlí. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Společenství vlastníků jednotek Milevská 1119 v Praze 4 využilo na rekonstrukci domu úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 1,2 milionu korun. Finanční prostředky byly použity na sanaci základů a opravu hydroizolace spodní stavby, na reprofilaci styku dílců, opravu obvodového pláště a střechy a jejich zateplení, opravu lodžií včetně zábradlí a jejich zasklení. Úvěr má splatnost 8 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. 

Společenství vlastníků jednotek Machkova 2127–2129 v Praze 4 získalo nízkoúročený úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 9 milionů Kč, který byl použit na sanaci základů a opravu hydroizolace spodní stavby, zateplení obvodového pláště budovy, opravu lodžií včetně zábradlí a jejich zasklení a výměnu výtahů. Opravily se také komunikační prostory domu a revizí prošlo i technické zařízení budovy. Úvěr má splatnost 10 let a fixovaný úrok po celou dobu splatnosti.

SVJ Pod Rapidem v Praze využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 4,0 mil. Kč. Finanční prostředky byly použity na sanaci základů a opravu hydroizolace spodní stavby, opravu a zateplení obvodového pláště se současnou sanací, výměnu oken, opravu a zateplení střechy, opravu balkonů včetně zábradlí, výměnu el. rozvodů, opravu hromosvodů a úpravu vstupního prostoru. Úvěr má splatnost 10 let a po celou dobu má od SFRB fixovaný úrok. Měsíční splátka na jeden byt je 1000 Kč. V domě je 36 bytových jednotek.

Společenství vlastníků Brechtova v Praze získalo úvěr od Státního fondu rozvoje bydlení ve výši 11,7 mil. Kč z programu Panel 2013+. Za tuto částku byla provedena rozsáhlá modernizace, a to v podobě sanace základů, opravy hydroizolace, opravy a zateplení obvodového pláště budovy vč. sanace, výměny oken, opravy hromosvodů a protipožárních zařízení, zasklení balkonů a úpravy vstupního a schodišťového prostoru. V bytovém domě je 99 bytových jednotek a splátka na jeden byt činí cca 1200 Kč měsíčně. Úvěr je fixovaný na 9 let. 

SVJ Rytířova v Praze využilo úvěr z programu Panel 2013+ ve výši 2,2 mil. Kč. Finanční prostředky byly použity na zateplení obvodového pláště, opravu lodžií a balkonů včetně zábradlí, výměnu oken, opravu a zateplení střechy, úpravu vstupních schodů a zídek a úpravu podlah ve společných prostorách. Úvěr je fixovaný po dobu 10 let. Měsíční splátka na jeden byt je cca 1300 Kč. V domě je 16 bytových jednotek.